3012 MAGIC BROWN EXTRA VC
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 3012 |
| Color | BLACK AND BROWN |
| Bundle | 3 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 8 |
| Length | 283cm / 111inch |
| Height | 80cm / 31inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 1520kg |